Przepraszamy, koszyk jest pusty.

Skup kaset magnetofonowych

Skupujemy kasety magnetofonowe, płyty CD oraz płyty winylowe polskie i zagraniczne. Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej oferty oraz ewentualnych zdjęć na adres mailowy sklep@pvmusic.pl. Gwarantujemy szybką wycenę towaru oraz niezwłoczne uregulowanie należności finansowych. Możliwy dojazd do klienta z okolic Katowice, Śląsk.

Jeżeli nie masz co zrobić ze starymi taśmami, zgłoś się do nas. Sklep z kasetami i skup kaset magnetofonowych Katowice „PV Music” szybko wyceni i kupi Twoje niepotrzebne, zajmujące miejsce i zbierające kurz, nośniki sprzed lat. Jeżeli właśnie przypomniałeś sobie, że posiadasz takie kasety z muzyką lat 50, 60, 70, 80, 90 na kasetach lub płytach CD i nie są Ci do niczego potrzebne, nie zwlekaj, zrób zdjęcia i wyślij na adres sklep@pvmusic.pl.

Skup kaset z muzyką

Sklep „PV Music” szybko odpowie na Twój mail i odkupi Twoje „ pamiątki” sprzed lat. Dysponujesz kasetami magnetofonowymi lub płytami, których już nigdy nie odtworzysz, wejdź na stronę internetową www.pvmusic.pl, znajdziesz tam baner „skup kaset z muzyką i sprzedaż kaset magnetofonowych i płyt”. Wystarczy kliknąć, przeczytać i napisać do nas a my odezwiemy się niezwłocznie. Jeżeli mieszkasz w aglomeracji śląskiej dojedziemy do Ciebie, odkupimy kasety a Ty pozbędziesz się „problemu” i jeszcze na tym zarobisz.

Jeśli jesteś posiadaczem płyt kompaktowych z muzyką i już ich nie słuchasz albo słuchasz sporadycznie, wyślij maila na adres sklep@pvmusic.pl. Nie wyrzucaj zbędnych dla Ciebie przedmiotów- komuś jeszcze posłużą a Ty przy tym przyczynisz się do ochrony środowiska. Wystarczy wejść na stronę www.pvmusic.pl, napisać do nas a my zajmiemy się wszystkim. Możesz również dostarczyć stare kasety magnetofonowe skup i płyty osobiście. Nasz sklep usytuowany jest w centrum Katowic, więc nie będzie problemu z dotarciem do nas.

Skup płyt CD z muzyką

Pamiętaj, że to co robimy zrodziło się z „ miłości” do muzyki i jest to nasza największa pasja. Chcesz się pozbyć „ zagracających „ mieszkanie niepotrzebnych, zbierających kurz przedmiotów, zgłoś się do sklepu internetowego – „Pvmusic”. W zamian za przekazanie nam swoich niepotrzebnych rzeczy, natychmiast przekażemy Ci gotówkę. Sklep „ PVmusic” rozwiąże Twój problem a dla siebie odkryje na nowo kasetowy posmak muzyki.

Jest to najlepsza oferta skup muzyki z kaset magnetofonowych na Śląsku.

Wyślij wiadomość email na adres sklep@pvmusic.pl a my dojedziemy do Ciebie, odbierzemy gadżety muzyczne, które nie są Ci do niczego potrzebne i zapłacimy gotówką. Zapytaj również znajomych i przyjaciół, czy posiadają takie stare nośniki. Podaj im nasz adres mailowy lub skontaktuj ich z nami. Kliknij na baner ”Skup i sprzedaż kaset magnetofonowych i płyt” albo “kupię kasety magnetofonowe” a znajdziesz tam wszelkie niezbędne informacje dotyczące skupowania kaset magnetofonowych, płyt CD i winyli. Chętnie kupimy od Ciebie muzykę w starym wydaniu a Ty pozbędziesz się kłopotu. Zapytaj o nasz skup kaset magnetofonowych cennik.

 

Dodaj komentarz

EnglishFrançaisDeutschPolskiРусскийEspañol
X